Witryna cukiernicza – czyli jak przyciągnąć uwagę klienta piękną cukiernią?

Pięknie zaprezentowane, kolorowe i słodziutkie wyroby cukiernicze przyciągają uwagę każdego klienta. Aby ciasta, ciasteczka i desery ładnie się prezentowały i zachęcały swoim wyglądem do zakupu warto wybrać odpowiednią witrynę cukierniczą. Takie urządzenie pomoże atrakcyjnie zaprezentować i wyeksponować wszystkie wypieki i desery oraz świetnie sprawdzi się w każdej kawiarence, restauracji czy cukierni.

Rodzaje witryn cukierniczych

W zależności od przechowywanych w nich produktów i ich wymagań na rynku dostępnych jest obecnie kilka rodzajów witryn cukierniczych.

witryna cukiernicza

Należą do nich między innymi:

  • neutralne
  • chłodzące
  • grzewcze

Te pierwsze doskonale sprawdzą się do przechowywania produktów, które nie wymagają specjalnych warunków – na przykład pierniczków czy suchych, kruchych ciasteczek. Pozostałe dwie natomiast świetnie nadają się dla produktów, które wymagają przechowywania w specjalnych warunkach. Chłodzące witryny zapewnią optymalne warunki na przykład produktom z bitą śmietaną, a witryny grzewcze świetnie sprawdzą się do przechowywania ciast podawanych na ciepło, na przykład brownie czy szarlotki.

Witryny cukiernicze – wygląd, design i charakterystyka

W zależności od wystroju i aranżacji kawiarni czy cukierni witrynę można dobrać w taki sposób, aby świetnie wkomponowała się w jej wygląd. Znaleźć można zarówno proste witryny, jak i bardziej nowoczesne, na przykład imitujące drewno i ze światłem podkreślającym smakowity wygląd deserów i wypieków.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.