Urządzenia do Hot-dog’ów

Hot dogi to klasyczna i ponadczasowa przekąska, którą znają już wszyscy na świecie. Są łatwe i szybkie w przygotowaniu, a do tego można je spersonalizować tak, aby smakowały dokładnie w taki sposób, jak się tego oczekuje. Swój prym wiodą szczególnie jako szybka przekąska dla ludzi w drodze i są dostępne na niemalże każdej stacji paliw czy w punktach obsługi podróżnych. Jednym z najłatwiejszych i najszybszych w przygotowaniu są klasyczne hot dogi francuskie – czyli parówka w specjalnie przygotowanej, jakby „wydrylowanej” bułce. Dla restauracji lub punktów gastronomicznych, szczególnie interesującą opcją może być zakupienie maszyny do hot dogów, która niskim kosztem wzbogaci menu o tę jakże popularną przekąskę.

Typy urządzeń – który wybrać

Typowa, jednoczęściowa maszyna do hot dogów posiada pojemnik do parowania i podgrzewania kilku parówek lub kiełbasek naraz, oraz kilka grzałek w postaci metalowych bolców, na których można osadzić bułkę do opieczenia. Taka maszyna pozwoli na przygotowywanie kilku przekąsek na raz, bo klasyczne modele posiadają zazwyczaj dwa do czterech osobnych grzałek na pieczywo.

maszyna do hotdogów

Alternatywną opcją mogą być osobne opiekacze na pieczywo i rolkowe grille do kiełbasek. Takie rozwiązanie wymaga nieco więcej miejsca (bo są to dwa osobne sprzęty), ale umożliwia przygotowywanie wielu różnych dań i przekąsek poza samymi hot dogami. To szczególnie popularny wybór dla przedsiębiorców, którzy nie prowadzę stricte gastronomicznej działalności, ale chcą zaproponować swoim klientom coś szybkiego i smacznego na ząb.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.