Jakie foremki do babeczek?

Babeczki to jeden z prostszych przepisów na deser, który nie wymaga skomplikowanych składników i pozwala cieszyć się szybkim wypiekiem. Prostota wymaganych składników daje duże pole do popisu w modyfikacji przepisu i stwarza możliwość wykonania babeczek w każdym momencie.

Co trzeba posiadać, by przygotować babeczki?


Składniki:
– jajka
– mleko
– mąka
– olej
– cukier waniliowy
– proszek do pieczenia
– cukier kryształ

Dekoracja
– polewa czekoladowa
– lukier
– cukier puder
– posypka kolorowa

Mimo, że to prosty i niewymagający przepis, potrzeba do niego foremek. Bez nich nie ma szans na pyszny deser. Jakie babeczki oferuje rynek artykułów kuchennych? W sklepach znaleźć można foremki do babeczek metalowe. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe na wysokie temperatury. Odpowiednio pielęgnowane wytrzymają wiele lat. Silikonowe foremki do babeczek to opcja dla leniuchów, którzy uwielbiają skracać czas pracy. Silikonowa struktura foremek nie wymaga natłuszczania, dzięki czemu można zaoszczędzić kilka minut np. na zaparzenie kawy. Silikonowa forma bez problemu wypchnie babeczkę na zewnątrz, bez uszkadzania jej formy. Czyszczenie obu rodzajów foremek to bułka z masłem! Kilka sekund i gotowe.

Foremki do babeczek Bokono to must have każdej kuchni. To dzięki nim można przygotować pyszny deser. Nawet najmłodsi domownicy mogą brać w tym udział, bo czy jest coś piękniejszego od wspólnego przygotowania dań, połączonego z zabawą?

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.