W czym pięknie wyeksponować owoce na stole

Owoce to bardzo dekoracyjny element, który można pięknie wyeksponować na swoim kuchennym lub jadalnianym stole. Trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić. Poniżej kilka doskonałych sposobów.

Nowoczesna szklana patera na owoce


Patera na owoce nowoczesna, wykonana ze szkła, to bardzo przydatny element wyposażenia domu. To właśnie na takiej paterze można w bardzo atrakcyjny sposób ułożyć owoce, zachęcając domowników lub gości do częstowania się. Takie minimalistyczne i proste patery wykonane ze szkła, będą też doskonałe do zaaranżowania stołu na przykład podczas imprez i przyjęć. Przez wiele lat nie wyjdą z mody, bo minimalizm jest w cenie. Tego typu szklane patery to również doskonały pomysł na prezent, na przykład z okazji ślubu. Młodym przydadzą się ponadczasowe elementy wyposażenia domu, dzięki którym będą mogli pięknie nakryć swój codzienny i odświętny stół. 

Koszyczki


Duże owoce można w bardzo atrakcyjny sposób wyeksponować w różnego rodzaju koszykach. Do tego celu mogą służyć koszyczki wykonane z bambusa, z wikliny lub koszyczki metalowe. Najlepiej wkładać do nich duże owoce takie jak na przykład jabłka i gruszki lub cytrusy.

Drewniane naczynia


Kolejny pomysł na wyeksponowanie owoców na stole to włożenie ich do drewnianych naczyń, na przykład talerzy i misek. Takie drewniane naczynie ładnie prezentują się również na przyjęciach w stylu garden party. Świetnie wyglądają na stołach w kącikach wypoczynkowych w ogródku.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.