Frytownice niezastąpione w branży gastronomicznej

Frytownica gastronomiczna należy do podstawowych urządzeń wielu barów oraz restauracji. Sprzęt ten ceniony jest za świetną jakość wykonania i dużą funkcjonalność. Zainteresowane osoby mogą wybrać urządzenia o różnych pojemnościach i wielkościach. Dużą popularnością cieszą się modele jednokomorowe jak i również te dwukomorowe. Nowoczesne urządzenia wyposażone są w wiele potrzebnych funkcji, jedną z nich jest zimna strefa. Funkcja ta zapobiega przypalaniu się resztek żywności do urządzenia, co stanowi duży walor.

frytkownica dwukomorowa

Oferta sklepu Gastromocni.pl

Garść informacji o urządzeniach gastronomicznych

Urządzenia zaprojektowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej są łatwe w utrzymaniu czystości i ponadto mają elegancki design. Frytownice oferowane są z profesjonalną regulacją temperatury, dzięki czemu na bieżąco można mieć pod kontrolą parametry urządzenia. Potrawy smażone na głębokim tłuszczu bardzo chętnie wybierane są w kuchni polskiej i amerykańskiej. W większości barów oraz lokali typu fast food, frytki serwowane są jako pojedyncze danie. Mogą być one również podawane do:

  • kurczaka
  • wieprzowiny
  • surówek
  • ryb

Profesjonalne frytownice do przygotowywania smacznych potraw

W profesjonalnych frytownicach gastronomicznych można przygotować szybkie i smaczne potrawy. Można do nich włożyć pokrojone ziemniaki lub gotowe, zamrożone frytki. W tego typu urządzeniach najczęściej używana jest frytura gastronomiczna. Jest to tłuszcz jadalny, który wyróżnia się bardzo dużą odpornością na działanie wysokich temperatur do nawet 220 stopni Celsjusza.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.