Meble cateringowe na imprezę mniejszą i większą

Profesjonalne firmy cateringowe, które obsługują imprezy duże i małe, dysponują odpowiednimi meblami. Powinny one spełniać pewne standardy jakości, które są konieczne do szybkiej i sprawnej obsługi.

Istotne cechy mebli cateringowych (https://www.gastropuls.pl/meble-cateringowe), to odpowiednia konstrukcja, możliwość złożenia mebli na czas transportu, oraz ich stabilność i zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom.

Jakie meble cateringowe potrzebne są na imprezie?

Podstawowe meble to stoły, ławy i krzesła. Stoły są większe i mniejsze. Mniejsze wykorzystuje się w małych salach, gdyż łatwiej je poustawiać w pożądanych konfiguracjach. Aby łatwiejszy był transport, stoły mogą posiadać składane nogi i przepołowione blaty. Im więcej możliwości złożenia stołu na czas transportu, tym jego cena będzie wyższa.

Dostępne są też konstrukcje jednolite typu stół z ławą. Zapewniają bezpieczeństwo gościom i obsłudze, gdyż są bardzo stabilne. Przeważnie ławy i stoły wytworzone są z bardzo trwałego i twardego materiału HDPE.

Co poza meblami dostarcza firma cateringowa?

Poza typowymi meblami dostarczane są kosze na śmieci, słupki, które wyznaczają kierunek kolejki, popielniczki w wyznaczonych strefach dla palaczy oraz wieszaki przeznaczone na okrycia wierzchnie, które zastępują szatnie.

Firma cateringowa zapewnia też menu, które może być mniej lub bardziej rozbudowane. Ponadto obrusy na stoły, sztućce i odpowiednie naczynia a także osoby, które będą obsługiwały gości podczas imprezy.

Firmy cateringowe mają większe lub mniejsze doświadczenie i warto zorientować się, która z nich ma dobrą opinię.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.