Współpraca

W przypadku zainteresowania współpracą z nami lub reklamą na łamach serwisu FullSmaku zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz do kontaktu.

Dlaczego my?

Nasz portal jest z dnia na dzień rozwijany, a dzięki temu zyskuje coraz większe grono stałych odbiorców publikowanych przez nas treści. Reklama produktów czy marek odpowiadających tematyce naszego portalu daje możliwość dotarcia do dużej ilości docelowych odbiorców.

Jakie oferujemy formy reklamy?

Nie ograniczamy się do sztywnych standardów reklamowych. Osobom zainteresowanym współpracą z nami w dziedzinie reklamy oferujemy indywidualne podejście oraz korzystne warunki reklamowe. Akceptujemy standardowe nośniki reklamy takiego typu jak bannery reklamowe, artykuły sponsorowane czy lokowanie reklamowanego produktu. Nie ograniczamy się jednak do tych form i jesteśmy otwarci na nowe propozycje.

Ile to kosztuje?

Do każdej osoby zainteresowanej współpracą podchodzimy indywidualnie. Ceny są zależne od wielu czynników, dlatego uważamy, że powinny być ustalane zależnie od potrzeb klienta, a nie według sztywnych wyliczeń.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta to zapraszamy do kontaktu. Osobom zainteresowanym współpracą udostępniamy statystyki odwiedzin strony oraz chętnie odpowiadamy na zadane pytanie. Aby się z nami skontaktować kliknij tutaj.